Nejnovější recenze ze sekce Basketbalové míče

Přidáno: 4. listopadu 2011

(naposledy upraveno 4. listopadu 2011)

• moc gumový

Spokey Type

Spokey Type

Přidáno: 11. října 2011

Zakoupeno v Sportovniobchod.cz

• Balón vypadá fantasticky a dobře drží na ruce.
  • Syntetická kůže ze které je vyrobený je velice citlivá a při namočení rychle popraská.

Nevhodné na venkovní hraní

SPARTAN Game Master

SPARTAN Game Master

Ověřený zákazník WORKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. srpna 2011

(naposledy upraveno 2. srpna 2011)

Zakoupeno v WORKER.cz

• Splňuje požadavky a potřeby treninku.
  • Odolný.

Koupen ke koši stejné značky,naprostá spokojenost.

Přidáno: 30. července 2011

(naposledy upraveno 30. července 2011)

Zakoupeno v Sportovniobchod.cz

• Kvalitní materiál, odolnost, příjemný do rukou, nevykluzuje, lehký, jednoduše kvalitní.
  • Jediná menší nevýhoda, kterou jsem zatím stihl objevit, je, že po jednodením nepoužívání se míč dost vyfoukne.

Bez ohledu na časté dohušťování balonu jsem maximálné spokojen s kvalitou, odolností a všim co má správný basketbalový míč na streetball, na venkovním tvrdém betonovém povrchu, mít.

Přidáno: 28. července 2011

Zakoupeno v Sportovniobchod.cz

• skěle se drží prostě nemáchubu (doporučuju)
  • poslali miho nenafouknuty

doporučuju

Ověřený zákazník Sportovniobchod.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 18. července 2011

• nevím
  • taky nevím:)

páč nemám pumpičku s jehlou na nafouknutí, tak až nafouknu napíšu

Přidáno: 11. července 2011

• Dobré,rychlé,poměrně levné
  • Balón mohl být nafouklý,běžně se tak prodává.Museli jsme shánět pumpu a jehlu na nafouknutí.

Spokojenost

Přidáno: 1. února 2011

Zakoupeno v Sportovniobchod.cz

• Dcera, která s basketbalem začíná, je s ním maximálně spokojena -"skvěle padne do ruky"

Dobré zboží za dobrou cenu...

Přidáno: 1. února 2011

• Vhodný pro začátečníky
  • Ze začátku super odraz
  • Dobrá cena
  • Poměrně rychle uchází

Míč jsem dostal od táty ke svátku již před několika lety, kdy mne hrozně zajímal basketbal. Nákupem tohoto míče však moje kariéra skončila. Pro domácí trénink potřebujete delší a hlavně pevný povrch, nejlépe s košem. To bohužel u nás nešlo, navíc míč se ukázal, že není tak kvalitní a ze slavného basketu sešlo. Ze začátku při správném nafouknutí se odráží skvěle, po několika hodinách jsem ho ale musel opět dofukovat. Nevím, jestli to bylo špatným kusem, nebo je to standardem, ale nadšený jsem z toho nebyl. Míč je vhodný pro začátečníky, kteří nepoznají rozdíl mezi kvalitním a nekvalitním míčem a s ním si budou moct naučit většinu triků, nebo střelbu. To vše za nízkou cenu, osobně bych ho ale podruhé již nekupoval.

Přidáno: 31. ledna 2011

• neuvěřitelně nízká cena
  • klasika prověřená léty
  • kvalitní míč
  • zančka Gala
  • dobře dostupné ve všech obchodech
  • hodí se pro amatéry i pokročilé hráče

Tento míč používáme na trénincích ve škole, je jich plná tělocvična, kdo by se taky divil, když stojí tolik, kolik stojí. Myslím si navíc, že pro školy je naprosto dostačující, především,když vidím úroveň naší hry. Myslím si ale, že se osvědčil je vyroben z kavlitního materiálu, fakt že docela dobře skáče se v eškole ztácí, protože tam není žádný z nich plně nafouklý. Použité materiály jsou velice kvalitní a rozhodně nic nenasvědčuje tomu, že je tento míč tak strašně levný. Navíc je míč hodně odolný, nemyslím si, že se může stát aby prasknul. Na základně zkušeností ze školy jsem si ho koupil i domů a chdím s ním hrá na betonové hřiště a na to je úplně ideální.

Wilson REACTION

Wilson REACTION

Přidáno: 16. prosince 2010

• skvělé vlastnosti
  • celkem nízká cena
  • na venek to moc není za chvíli ze povrch odře

vyborný balon určený spíše do haly za přijatelnou cenu

Jessica007 Jessica007

Přidáno: 9. června 2010

(naposledy upraveno 9. června 2010)

• hezký klasický design
  • docela vydrží
  • dobrá cena
  • pro hru venku
  • dobře skáče

Tento basketbalový míč jsem koupila pro sebe a pro dceru před nějakou dobou. Důvod byl, že jsme chtěly basketbalový míč pro házení do venkovního koše na hřišti. Osvědčil se velmi dobře. Do té doby jsme házely různými míči, ale tento míč je prostě pro takové amatérské házení do koše naprosto výborný. Přitom není nijak drahý a hned tak se nezničí. Navíc dobře skáče, což je také dost důležité. Takže ho doporučuji každému, kdo má možnost (a zároveň samozřejmě chce) pro zábavu i kondici házet míčem do basketbalového koše. Míč je hezký, má klasický design, dlouho vydrží a je určený pro hru venku. Jeho vrchový materiál je pryžový, obecně je určen hlavně pro školy a trénink a myslím, že se pro takové amatérské házení do basketbalového koše, které nás s dcerou obě velmi baví, velmi dobře hodí. Koneckonců - to jsem si myslela, než jsem ho koupila, samozřejmě teď už to dávno vím - a docela lituji, že jsem ho nekoupila hned, jak jsme měly možnost chodit venku házet do basketbalového koše. Koho toto také baví, tak rozhodně tento míč doporučuji, ale samozřejmě i pro další basketbalové aktivity.

Přidáno: 18. ledna 2010

• Pěkný míč z kvalitního materiálu
  • Jednoduchý design
  • Pro amatéry i pro profesionály
  • Za pěknou cenu

Tento míč jsem si pořídíl před několika lety na takové to pouliční pinkání a jsem sním velmi spokojen. Nestalo se mi zatím, že by se mi někde prodřel nebo sebeméně praskl. Je z kvalitního materiálu, pěkně skáče a nestojí moc. Můžu doporučit! jsem spokojen

Přidáno: 11. dubna 2009

• dobře se sním hraje street
  • zatím nic

je to good míč za dobrou cenu

Přidáno: 6. dubna 2009

Božíííííí